Google Allo

27.0.326_RC03 (armeabi-v7a_xxhdpi)

5.0

2

Google'ın kusursuz mesajlaşma aracı

170.7k

Bu uygulamayı oyla

Google Allo anlık mesajlaşma işinde Google'ın en iyi ürünüdür. Bu uygulama ana mesajlaşma aracı olmaya ve endüstrinin devleriyle yarışmaya adaydır. En önemli yanı basitliğidir, kullanımı kolay ve özellikle yeni kişisel asistan özelliği düşünüldüğünde kullanışlıdır.

Allo hali hazırda içerdiği, sohbetinizin hiçbir izini bırakmayan 'gizli' modu ile özel konuşmalar dahil bütün kişilerinizle sohbet etmenizi sağlar. Bir sohbet grubu içerisinde fotoğraf, video, çıkartma, konum gönderme gibi WhatssApp'taki olağan özelliklere sahip olursunuz.

Ayrıca sizin kişisel asistanınız robot teknolojisi aracılığıyla geleneksel bir sohbet odasında Google Now'da sunulan benzer özellikler ile çalışır ve sadece burda her şey daha direkt ve daha sezgiseldir. Yarın yağmur yağıp yağmayacağını veya günlük ev-iş arası ne kadar süreceğini bile sorabilirsiniz ve bunların hepsi sohbet ara yüzünden çıkmanıza gerek kalmadan gerçekleşir.

Şüphesiz ki Google Allo kullanıcıların iletişim stratejilerine tek bir yerde odaklanarak Google'ın yeni amiral gemisi uygulaması olma yolunda. Basit ara yüzü, kısıtlı kaynak kullanımı gerektirmesi ve tamamen ücretsiz oluşu bu uygulamayı en azından denemeye değer kılar.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X